PARTNERZY
ORGANIZATOR
 

Interactive Advertising Bureau (IAB)

Interactive Advertising Bureau Polska (IAB) - działa na polskim rynku interaktywnym, technologicznym i reklamowym od 2000 roku. W¶ród członków stowarzyszenia znajduj± się przedstawiciele portali internetowych, sieci reklamowych, agencji interaktywnych, domów mediowych, firm badawczych oraz osoby reprezentuj±ce pozostałe dziedziny tej branży. Jednym z ważniejszych zadań stowarzyszenia jest...  » 

Gemius S.A.

Gemius SA istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Kilkuletnia działalno¶ć pozwoliła stworzyć firmie standardy badań internetu najwyższej jako¶ci i uzyskać pozycję lidera w tym obszarze. Gemius ¶wiadczy profesjonalne usługi badawcze, analityczne i doradcze dla wszystkich podmiotów rynku internetowego. Jako jedyna firma w Polsce (i nieliczna na ¶wiecie) jednocze¶nie realizuje badania user-centric...  » 

Polskie Badania Internetu

Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI) - firma powołana przez czołowych wydawców internetowych w Polsce, będ±cych wła¶cicielami największych krajowych witryn internetowych - portali Gazeta.pl, INTERIA.PL, Onet.pl, Wirtualna Polska i Rzeczpospolita OnLine - w celu stworzenia standardu badań internetu w Polsce. Misj± PBI jest przyczynienie się do rozwoju polskiego internetu, jako zbadanego i...  » 

Stowarzyszenie Marketingu Bezpo¶redniego SMB

Stowarzyszenie Marketingu Bezpo¶redniego (SMB) istnieje od 1995 r. i działa na rzecz rozwoju marketingu bezpo¶redniego zgodnie z obowi±zuj±cym prawem i zasadami etyki zawodowej. Bierze udział w procesach legislacyjnych. Zabiega o stworzenie kontekstu prawnego sprzyjaj±cego rozwojowi gospodarki. Edukuje rynek. Promuje wysok± jako¶ć produktów i usług. Zabiega o ochronę prywatno¶ci i praw...  » 

 
Pobierz program
Zostaw swoje dane i pobierz program:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?