PARTNERZY
ORGANIZATOR
 

o2.pl Sp. z o.o.

Firma o2.pl istnieje na rynku od 1999r. Jest właścicielem portalu internetowego o2.pl, znanego z najlepszych usług: bezpłatnej poczty elektronicznej (4,4 mln kont) oraz komunikatora Tlen.pl (1,2 mln użytkowników). Jako pierwszy polski portal o2.pl jest dostawcą telewizji internetowej Lemon TV. o2.pl udostępnia również Tlenofon, usługę rozmów głosowych VoIP z możliwością posiadania własnego...  » 

Wirtualna Polska S.A.

Portal Wirtualna Polska to pierwszy polski portal internetowy, multimedialna platforma informacji, komunikacji i transakcji elektronicznych. Współtworzona przez użytkowników, jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w polskim Internecie. Systematycznie wzbogacając swe zasoby, WP udostępnia internautom największą liczbę serwisów tematycznych, wysokiej klasy...  » 

gazeta.pl

Portal Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych. Korzysta z niego co trzeci polski interneuta. Jego siłą są serwisy informacyjne oraz unikalna społeczność użytkowników. Rzetelne serwisy tematyczne plasuką portal w czołówce polskiego internetu w takich kategoriach jak nieruchomości (GazetaDom.pl), serwisy lokalne, sport (Sport.pl), serwisy rekrutacyjne (GazetaPraca.pl)....  » 

Mediarun | Mediarun Academy

Mediarun Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży internetowej. W ciągu miesiąca nasz serwis odwiedza 350 tysięcy użytkowników* (dane Google Analitycs, za 01.2009) generująć ponad milion odsłon. Nasz bezpłatny informator - Newsletter, dociera codziennie do ponad 51000 osób. Serwis Mediarun.pl powstał z myślą o osobach związanych z biznesem marketingiem,...  » 

Serwis e-biznes.pl

powstał w 1999 roku i obecnie należy do czołowych serwisów w Polsce poświęconych tematyce eCommerce. Na łamach wortalu znaleźć można codzienne informacje z zakresu prowadzenia biznesu z wykorzystaniem Internetu. Obok codziennych informacji użytkownicy mają również możliwość skorzystania m.in. ze specjalistycznego eForum, Katalogu Firm Internetowych, fachowych raportów tematycznych i badań rynku  » 

SARE S.A.

Dostarczamy zaawansowane narzędzia wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach e-mailingowych, kampaniach SMS, konkursach, programach lojalnościowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich. Budujemy bazy adresowe i zarządzamy nimi. Posiadamy unikalną wiedzę i doświadczenie, które przekładają się na efekty biznesowe naszych klientów. Stale rozwijamy narzędzia, dzięki...  » 

GoldenLine.pl

Największy serwis biznesowo-społecznościowy w Polsce skupiający ponad 1,3 mln profesjonalistów aktywnych na rynku pracy i otwartych na nowe wyzwania zawodowe. Umożliwia rekruterom bezpośredni kontakt z kandydatami spełniającymi wymagania stanowiska i efektywną rekrutację opartą na unikalnych narzędziach społecznościowych, takich jak np.: Wyszukiwarka Kandydatów. Pozwala dotrzeć nie tylko do...  » 

Stat24

Stat24 jest firmą specjalizującą się w usługach wspierających rozwój witryn internetowych.

Swoim klientom oferuje profesjonalne narzędzia statystyczne mierzące oglądalności stron www oraz narzędzie skutecznie wspierające proces pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Wspiera rozwój serwisów internetowych poprzez dostarczanie im profesjonalnych narzędzi, udzielanie...  » 

 
Pobierz program
Zostaw swoje dane i pobierz program:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?