PARTNERZY
ORGANIZATOR
 
Idea projektu

Pi±ta edycja projektu ma na celu wskazanie korzy¶ci z nowych rozwi±zań e-biznesu w odniesieniu do użytecznych witryn, planowanych działań marketingowych, SEO PR oraz prosperingu leadów biznesowych.

Przekazane zostan± praktyczne wskazówki studia przypadków firm, które z sukcesem zwiększyły swój zysk, dzięki efektywnie prowadzonemu e-biznesowi.  Zapraszamy do udziału:

 • profesjonalistów od marketingu internetowego, obsługi klienta, badań i rozwoju oraz sprzedaży
 • kadrę zarz±dzaj±c± odpowiedzialn± za wyniki finansowe i wdrażanie nowoczesnych technologii e-biznesowych
 • dostawców usług i rozwi±zań dedykowanych dla branży marketingowej
 • Badanie:

  W ramach projektu zostanie przedstawione reprezentatywne badanie użyteczno¶ci. Jego wyniki będ± przedstawione w postaci narzędzia do prognozowania i podejmowania decyzji sprzedażowych, reklamowych i promocyjnych.

  Partnerem badania jest Polskie Badanie Internetu Sp. z o.o. - firma powołana przez czołowych wydawców internetowych w Polsce w celu stworzenia standardu badań internetu w Polsce, będ±cych jednocze¶nie wła¶cicielami największych krajowych witryn internetowych.

  Raport:

  Obserwatorium Zarz±dzania wraz z grup± ekspertów przygotuje raport końcowy po zakończeniu zbierania danych.

  Raport będzie dystrybuowany bezpłatnie. Dystrybucja raportu odbędzie się w¶ród decydentów marketingu, obsługi klienta i sprzedaży z na terenie całej Polski.

  Nagrody dla uczestników - pakiet usług:

  statystyki w najwyższej wersji statBiznesPRO oraz mapa kliknięć - s± to usługi do monitorowania ogl±dalno¶ci i klikalno¶ci na stronach www (ufundowane przez Stat24)

  Kupony startowe na kampanie AdWords [300pln] + koszty konfiguracji oraz obsługi (ufundowane przez SEMBOX)

  Na zakończenie konferencji zapraszamy wspólnie z IAB Polska na UPDATE – spotkanie marketerów i przedstawicieli branż internetowej w luĽnej, otwartej atmosferze. Koszt udziału - 950 zł + 22% VAT

 
Pobierz program
Zostaw swoje dane i pobierz program:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?