PARTNERZY
ORGANIZATOR
 
Newsy

IAB update - 9 czerwca w warszawskim klubie Piekarnia

Już 9 czerwca 2010r. w czasie spotkania branży internetowej - IAB update w warszawskim klubie Piekarnia wręczone zostan± Certyfikaty Programu Użyteczna Strona. Program Certyfikacyjny Użyteczna Strona organizowany przez Fundację Obserwatorium Zarz±dzania nagradza serwisy... »

Usability w e-biznesie. Co kieruje Twoim klientem?

Usability w e-biznesie. Co kieruje Twoim klientem? Wygodny jak... Twoja strona! Wszędzie dobrze, ale najlepiej na Twojej stronie! W sieci robi się tłoczno. Nowe serwisy i usługi internetowe pojawiaj± się jak grzyby po deszczu. Użytkownik może nieskrępowanie surfować z jednego adresu... »

Do zysku poprzez użyteczno¶ć

"Informacja, której użytkownik nie znalazł - NIE ISTNIEJE!" - mówi Wojciech Ku¶mierek - Członek Zarz±du UseLab Sp. z o.o. - partner Programu Użyteczna Strona. Współczesna obsługa klienta w dużej mierze odbywa się za po¶rednictwem strony internetowej. Przedsiębiorstwa,... »

Dlaczego kobiety chodz± w szpilkach?

Chcesz wiedzieć więcej o User Experience? - sprzedawanie emocji, czyli dlaczego kobiety chodz± w szpilkach ? - inwestowanie w User Experience? Za póĽno, Twoi użytkownicy już wybrali - nam klienci nie przeszkadzaj±, czyli prezes wie najlepiej - Twój biznes... »

Pokieruj decyzjami klientów!

Kiedy? 9 czerwca 2010, podczas V edycji projektu Rewolucja BiznesuGdzie? Centrum Konferencyjne Knowledge Village w Warszawie To jedyne na rynku wydarzenie po¶więcone UŻYTECZNO¦CI stron internetowych.  »
 
Pobierz program
Zostaw swoje dane i pobierz program:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?