PARTNERZY
ORGANIZATOR
 

Badanie

Portal wiedzy dla biznesu - Nowoczesna Firma we współpracy z Partnerami: Fundacj± Obserwatorium Zarz±dzania oraz z PBI (Polskie Badania Internetu) przystępuje do realizacji V edycji badań po¶więconych e-biznesowi. Projekt jest realizowany w ramach cyklu badań monitoruj±cych procesy zarz±dzania w Polsce, tj. Szkolenia w Polsce, Postawy Pracownicze czy też projekty realizowane w latach poprzednich dotycz±ce zastosowania telemarketingu – „Siła telemarketingu” oraz wykorzystania Internetu w biznesie – „@rewolucja biznesu”.


Badanie dostarczy pogłębionej wiedzy na temat użyteczno¶ci oraz będzie kontynuacj± poprzedniej edycji badania mierz±cej stosunek e-klienta do reklamy behawioralnej i tendencji marketingu naturalnego.

Celem badania będzie diagnoza pojęcia użyteczno¶ci stron internetowych w¶ród użytkowników - internautów. Zbadamy czy i jaki wpływ na korzystanie w witryn ma kwestia użyteczno¶ci. Jakie s± największe problemy przy korzystaniu ze stron, co internautom przeszkadza lub wręcz odstręcza ich do witryny lub zmusza do porzucenia wypełnianego formularza. Jak internauci oceniaj± polskie witryny pod k±tem użyteczno¶ci. Uzupełnieniem będzie diagnoza stanu wiedzy na temat użyteczno¶ci stron internetowych oraz jej wpływu na ich wykorzystanie w¶ród projekt managerów, marketerów - osób odpowiadaj±cych za marketing, wizerunek, sprzedaż w przedsiębiorstwach.

Nad realizacj± projektu czuwa Kapituła Projektu, składaj±ca się z niezależnych ekspertów, Partnerów, Mediów i organizatorów, która zadecyduje o zakresie pytań oraz możliwo¶ciach odpowiedzi zawartych w badaniu.


Partnerem Badania jest Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI). Firma powołana przez czołowych wydawców internetowych w Polsce, będ±cych wła¶cicielami największych krajowych witryn internetowych - portali Gazeta.pl, INTERIA.PL, Onet.pl, Wirtualna Polska i Rzeczpospolita OnLine - w celu stworzenia standardu badań internetu w Polsce.


 
Pobierz program
Zostaw swoje dane i pobierz program:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?