PARTNERZY
ORGANIZATOR
 
Aktualno¶ci

IAB update - 9 czerwca w warszawskim klubie Piekarnia

Już 9 czerwca 2010r. w czasie spotkania branży internetowej - IAB update w warszawskim klubie Piekarnia wręczone zostan± Certyfikaty Programu Użyteczna Strona.


Program Certyfikacyjny Użyteczna Strona organizowany przez Fundację Obserwatorium Zarz±dzania nagradza serwisy internetowe za stosowanie innowacyjnych rozwi±zań i najlepszych praktyk w zakresie użyteczno¶ci. Celem Programu jest podnoszenie poziomu funkcjonalno¶ci, bezpieczeństwa oraz jako¶ci serwisów internetowych. Certyfikat Użyteczna Strona jest przyznawany serwisom na okres 12 miesięcy od momentu pozytywnego zakończenia audytu.

Program Certyfikuj±cy Użyteczna Strona jest inicjatyw± branżow±, maj±ca na celu edukację rynku. Skierowany jest do firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych pragn±cych poprawić użyteczno¶ć własnych serwisów internetowych.

Program identyfikuje trudno¶ci i problemy, z jakimi spotykaj± się ich użytkownicy. Okre¶lenie poziomu funkcjonalno¶ci, bezpieczeństwa oraz jako¶ci serwisów internetowych pozwala na spełnienie oczekiwań e-klientów, tak aby strona była oceniana jak najwyżej. Dla 90 proc. internautów użyteczno¶ć jest kluczem gwarantuj±cym ich satysfakcję.

Gala towarzyszy prestiżowemu wydarzeniu badawczo-konferencyjnemu - @rewolucji biznesu 5.0 , jedynemu na polskim rynku wydarzeniu po¶więconemu UŻYTECZNO¦CI stron internetowych, SEO PR oraz e-commerce.

Partnerami Merytorycznymi Programu Użyteczna Strona s±: UseLab Sp. z o.o., SARE Sp. z o.o., bluerank Sp. z o.o., Gemius S.A., Codecoders, Eyetracking Sp. z o.o..
Patronami Medialnymi Programu s±: Grupa Onet.pl S.A., Wirtualna Polska S. A., gazeta.pl, Interia.pl S.A..


Więcej informacji na stronie Programu Użyteczna Strona

 PrzejdĽ do:   Strona główna  Aktualno¶ci Zgłoszenie 
 
Pobierz program
Zostaw swoje dane i pobierz program:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?